Filmy Zapowiedzi Seriale Dla dzieci Aktorzy Kontakt Dodaj link
Drodzy Użytkownicy, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach serwisu Playtube.pl stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
Wyszukiwarka

Teatr Tv: Dolina Nicości (1995)

Polub nas
na Facebooku!
Polub film
na Facebooku!
Zgłoś naruszenie praw autorskich Zgłoś Naruszenie
Teatr Tv: Dolina Nicości
Gatunek: TV
Ulubione: 2
Oceń film:
 
Aktualizacja: 22.11.2013
"Dolina Nicości" w ujęciu Tomczyka jest historią znajomości dwóch dawnych przyjaciół: Daniela Struny i Jana Returna, których drogi po 1989 roku zupełnie się rozeszły. Po latach dochodzi do spotkania. Uwalnia to falę skojarzeń i wspomnień - poznajemy dokładnie przeszłość bohaterów, inwigilowanych przez Służbę Bezpieczeństwa. Jednego, który wskutek prześladowań i pobytu w więzieniu popadł w alkoholizm i funkcjonuje na granicy życia i śmierci, i drugiego, który został tajnym współpracownikiem, a w następstwie tego zrobił dużą karierę jako dziennikarz. Scenariusz Tomczyka jest samodzielny wobec powieści Wildsteina # wybiera jeden z jej wątków, wątek zdrady, i czyni go przewodnim tematem utworu.
Użytkownicy oglądali też:
Teatr TV - Don Juan (2006) Teatr TV - Bigda idzie! (1999) Teatr Tv: Kasia z Heilbronnu (1995) Teatr TV - Złodziej w sutannie (2008)
Opinie widzów
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.
Polub nas na Facebooku!
Poleć nas na Google+
Najpopularniejsze filmy
Plakat filmu Pitbull. Nowe porządki online Plakat filmu Planeta Singli online Plakat filmu Assassin's Creed online Plakat filmu Zjednoczone stany miłości online Plakat filmu Lato Sangaile online Plakat filmu Po tamtej stronie drzwi online Plakat filmu Wstrząs online Plakat filmu Księga dżungli online