Filmy Zapowiedzi Seriale Dla dzieci Aktorzy Kontakt Dodaj link
Drodzy Użytkownicy, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach serwisu Playtube.pl stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
Wikingowie
Chirurdzy
Narcos
Vinyl
Czarne lustro
House of Cards
Wyszukiwarka
Lista sezonów serialu

Skandal

Oceń serial:
1

Główną bohaterką serialu jest Olivia Pope (Kerry Washinghton), która dotychczas pracowała dla Białego Domu w roli osoby odpowiedzialnej w imieniu prezydenta USA za kontakt z mediami. Teraz porzuca jednak dotychczasową pracę i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Olivia otwiera firmę, która specjalizuje się wyciąganiem osób publicznych z wizerunkowych opresji, tak by ich autorytet nie został zniszczony. Naprawianie życia innym ludziom nie przekłada się jednak na prywatne sprawy bohaterki - problemy z przeszłości oraz utrapienia dnia codziennego Olivii Pope wydają się być nie do przezwyciężenia. Ironią jest to, że główna bohaterka nie jest w stanie sobie poradzić z własnymi kłopotami, nie mając jednocześnie trudności z radzeniem sobie przy podobnych problemach u swoich klientów.

Polub nas na Facebooku!
Poleć nas na Google+
Najpopularniejsze filmy
Plakat filmu Pitbull. Nowe porządki online Plakat filmu Planeta Singli online Plakat filmu Assassin's Creed online Plakat filmu Zjednoczone stany miłości online Plakat filmu Lato Sangaile online Plakat filmu Po tamtej stronie drzwi online Plakat filmu Wstrząs online Plakat filmu Księga dżungli online
Scenariusz i reżyseria
Obsada