Filmy Zapowiedzi Seriale Dla dzieci Aktorzy Kontakt Dodaj link
Drodzy Użytkownicy, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach serwisu Playtube.pl stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
Wikingowie
Chirurdzy
Narcos
Vinyl
Czarne lustro
House of Cards
Wyszukiwarka
Lista sezonów serialu

The Amazing Race

Oceń serial:
1

The Amazing Race (często używany jest skrót TAR) to program, w którym drużyny składające się z dwóch znających się osób (za wyjątkiem ósmej edycji w której brały udział rodziny składające sie z czterech) ścigają się dookoła świata. Wyścig podzielony jest na etapy. Przeważnie jeden odcinek to jeden etap (org. leg). Drużyna, która jako pierwsza przybywa na metę (org. pit stop) wygrywa jakąś nagrodę. Drużyna która znajdzie się na mecie ostatnia najczęściej zostaje wyeliminowana jednak nie zawsze ponieważ niektóre etapy są etapami bez eliminacji (org. non-elimination leg). Gra toczy się tak do momentu gdy w programie pozostaną trzy drużyny.Wówczas drużyna która przybędzie pierwsza na metę ostatniego etapu (org. final leg) wygrywa nagrodę główną. W USA jest nią milion dolarów!

Polub nas na Facebooku!
Poleć nas na Google+
Najpopularniejsze filmy
Plakat filmu Pitbull. Nowe porządki online Plakat filmu Planeta Singli online Plakat filmu Assassin's Creed online Plakat filmu Zjednoczone stany miłości online Plakat filmu Po tamtej stronie drzwi online Plakat filmu Lato Sangaile online Plakat filmu Wstrząs online Plakat filmu Księga dżungli online